آموزش زبان انگليسي با متد جديد آموزش زبان انگليسي با متد جديد .

آموزش زبان انگليسي با متد جديد

شرايط سيستم يادگيري زبان انگليسي استاندراد

تعداد كمي از افراد در جهان امروز در مورد يادگيري زبان و يا حتي يادگيري زبان انگليسي در منزل فكر نمي كنند. بله ، اين افراد به دو گروه تقسيم مي شوند؛ گروه اول به دليل هيجان و انگيزه به يادگيري زبان انگليسي پيوستند.

اما گروه دوم كساني هستند كه بايد انگليسي را براي هدفي كه دارند بياموزند. به عنوان مثال ، آنها مسافرت يا تحصيل در كشورهاي ديگر را در نظر مي گيرند.


به هر صورت ، سوالي كه ممكن است در ابتداي سفر به ذهن اين عزيزان برسد اين است كه كلاس انگليسي خوب چيست؟


بنابراين ، در اين مقاله سعي داريم برخي از خصوصيات يك كلاس انگليسي خوب را بررسي كنيم.

تأثير معلم كلاس زبان انگليسي در يادگيري

محتواي دانش كلاس زبان انگليسي ، چگونگي مطالعه مطالب و توضيح آن براي زبان آموزان ، اثربخشي كلاس زبان انگليسي و بسياري از عوامل ديگر به طور مستقيم با معلم زبان شما ارتباط دارد. فردي كه انگليسي را به خوبي بلد نيست بايد معلم انگليسي خوبي باشد.


دانش مهارت هاي تدريس در سطوح مختلف ، برقراري ارتباط و تحويل محتوا ، انگيزه و انرژي و موارد ديگر. عوامل مهمي مانند سواد در كلاس زبان انگليسي معلم.

برنامه آموزش كلاس زبان انگليسي

ويژگي دوم يك كلاس زبان انگليسي خوب به خصوصي براي يادگيري زبان انگليسي در منزل ممكن است داشتن يك برنامه آموزش مقدماتي باشد. اين به اين دليل است كه زبان آموزان هدف خاصي براي عضويت در كلاس زبان انگليسي دارند و شما بايد در مسير درست و مسيري باشيد تا با هر قدمي كه مي خواهيد به خواسته هاي آنها برسيد.


علاوه بر دانشجو محور بودن ، برنامه درسي كلاس زبان انگليسي بايد به گونه اي طراحي شود كه به دانش آموز انگيزه دهد تا اين فراز و نشيب ها را در طول مسير ادامه دهد.


دانشجو محوري بودن به اين معني است كه يك معلم كلاس زبان انگليسي مانند يك سخنران صحبت نمي كند و زبان آموزان شنونده نيستند. نه تنها بين معلم و دانش آموز بلكه بايد بين خود دانش آموزان نيز رابطه تعاملي برقرار باشد و معلم بايد بيشتر راهنماي آنها باشد.

محتواي آموزش زبان فعلي

سرانجام ، ويژگي ديگري كه به شما امكان مي دهد از پيوستن به كلاس زبان انگليسي به نتيجه دلخواه خود برسيد ، اولاً استفاده از منابع آموزشي مختلف و دوم ، اين منابع ، مانند كتاب هاي درسي انگليسي يا منابع ديداري و شنيداري. فيلم ها و پادكست ها همه به روز و استاندارد هستند.
به اين ترتيب ، در يك كلاس زبان انگليسي ، در مورد موضوعاتي صحبت مي كنيد كه براي شما خاص هستند. چون در مورد زندگي روزمره و مسائل روز است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۳۷:۰۵ توسط:استاد زبان انگليسي موضوع:

رفتار يك زبان آموز موفق در مسير يادگيري چگونه است؟!

چرا عده بسياري يادگيري زبان انگليسي را قبل از دستيابي به اهدافشان كنار گذاشته و از  آموزش زبان انگليسي فاصله ميگيرند؟

ما مي خواهيم عادات يك زبان آموز موفق انگليسي را كشف كنيم تا به اين مشكل يعني رها كردن مسير يادگيري زبان قبل از انتهاي آن پاسخ دهيم. تا آخر با من باش

علت اين امر دقيقاً چيست؟! بسياري از عوامل مهم مي توانند اين مشكل را ايجاد كنند.

من معتقدم شروع يك زبان جديد و قدم برداشتن در اين مسير بسيار مهم است و نياز به تشويق و اميد دارد. علاوه بر اين ، بسياري از عوامل مهم در ادامه اين رويكرد نقش دارند كه از اهميت اوليه كمتر برخوردار نيست!

زيرا تداوم اين مسير بسيار مهم است و همچنين مي توان گفت كه اهميت آن از ابتدا بيشتر است. 

اگر ميخواهيد موفق شويد بايد برنامه ريزي داشته باشيد

داشتن يك برنامه به شما در دستيابي به هر هدفي از جمله آموزش زبان انگليسي كمك مي كند.

غالباً اتفاق مي افتد كه ما در آغاز يادگيري انگليسي را شروع مي كنيم و ساعتهاي زيادي را در ابتداي روز به انجام آن مي پردازيم. اما با گذشت زمان ، احتمال تغيير وجود دارد و اين روند همچنان رو به كاهش خواهد بود!

اگر مي خواهيد زبان آموز انگليسي موفقي باشيد ، بهتر است از همان ابتدا براي خود برنامه ريزي كنيد تا در روزهاي ابتدايي زياده روي نكنيد و بعد از چند روز انجام آن را كاملا ترك نكنيد.

از آنجا كه اهداف يادگيري زبان انگليسي براي هر كس متفاوت است ، غيرممكن است كه روش خاصي را به همه بگوييد و از آنها بخواهيد دقيقاً همان كار را انجام دهند. در واقع نسخه ثابتي براي همه نمي‌توان پيچيد.

اما همه بايد با توجه به شرايط ، زمان و نتيجه اي كه مي خواهند از آموزش زبان انگليسي بگيرند برنامه ريزي كنند.

براي آموزش زبان انگليسي بايد هر روز وقت بگذاريد هرچند كم! حتما تمرينات واقعي مثل ليسنينگ و اسپيكينگ هم داشته باشيد.

حتي اگر آموزش زبان انگليسي را دوست نداري ايجاد علاقه كن!

اگر از آنهايي هستيد كه در وسط راه اهداف خود را رها ميكنيد علت اين است كه به انجانم آن علاقه نداريد!

درست است كه شما براي شروع يادگيري بايد هدفمند باشيد، اما انگليسي نبايد به عنوان يك موضوع تك بعدي مانند فيزيك يا رياضيات در نظر گرفته شود. شما به راحتي مي توانيد هر چيزي كه مورد علاقه شما است را با زبان انگليسي ادغام كنيد و سپس از يادگيري آن لذت ببريد. اينگونه هم خسته نمي‌شويد و هم زبان انگليسي را كاربردي ياد ميگيريد.

كساني كه خود را مجبور به انجام كاري مي كنند كه نمي خواهند و نمي خواهند انجام دهند ، به زودي بيخيال ميشوند!

شما مي توانيد انگليسي را به علايق خود اضافه كنيد! در واقع ، همانطور كه در بخش قبلي ذكر شد ، با انجام چنين اقداماتي مي توانيد انگليسي را به صورت عملي ياد بگيريد و همچنين مي توانيد مسير يادگيري زبان را تا هميشه براي خود ادامه دهيد.

مثلا فيلم و سريال هاي مورد علاقه خود را تماشا كنيد تا هم لذت ببريو و هم آموزش زبان انگليسي را تجربه كنيد

اين ميشود يك تير و دونشان. بايد در مسير يادگيري زرنگ بود و هرطور كه شده آنرا جذاب نمود!برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۸:۳۵ توسط:استاد زبان انگليسي موضوع: